Podczas konsultacji profesor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i szczegółowo wytłumaczył na czym polega zabieg. Niedługo mija miesiąc od operacji powiększania biustu przeprowadzonej przez profesora Prowansa i z radością mogę stwierdzić że jeszcze nigdy nie wyglądałam lepiej! Serdecznie polecam profesora wszystkim niezdecydowanym osobom, którym zależy na bezpieczeństwie i rewelacyjnych efektach zabiegu.

– Joanna W.


Profesor Prowans odmienił moje życie. Mój brzuch po trzech przebytych ciążach był w fatalnym stanie. Po zabiegu abdominoplastyki przeprowadzonym przez profesora Prowansa znów mogę cieszyć się piękną sylwetką – nawet w bikini.

– Beata K.


Tydzień temu miałam przeprowadzaną plastykę nosa. Pan profesor – rewelacja! Rzeczowy, cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo dobrze zrozumiał mój problem i pomógł mi się go pozbyć. Opieka pooperacyjna również na najwyższym poziomie, a efekty zabiegu przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

– Patrycja Z.


Gorąco polecam profesora Prowansa! Świetny specjalista który potrafi uleczyć nie tylko ciało ale i duszę. Efekty liftingu twarzy są bardzo satysfakcjonujące. Jeżeli kiedykolwiek poddam się innemu zabiegowi, to tylko u profesora Prowansa.

– Bożena M.